środa, 13 lipca 2016

Krystian Rempała znów błysnął talentem i klasą.Wygrał III Młodzieżowy Turniej o Puchar Prezydenta Rzeszowa

Witam wszystkich właśnie uzupełniam stronę mojego brata dla niego <3.Sporo dziś udało mi się zrobić więc możecie już śmiało zaglądać poczytać kilka wcześniejszych artykułów o Krystianie a także obejrzeć różne zdjęcia.Będzie znacznie więcej ale potrzebuję na to czasu więc bądżcie cierpliwi.Zrobiłam wpis o jego zwycięstwie z 2015 roku kiedy to reprezentował barwy rzeszowskiej Stali. Krystian stanął wówczas na pierwszym miejscu podium! Ten przywieziony puchar do domu przyniósł mu ogromną satysfakcje - bardzo się cieszył z tej wygranej .Warto zaznaczyć ,że Krystian marzył już o tym by przywieżć to trofeum rok temu niestety minimalnie mu zabrakło.Zajął wówczas czwarte miejsce a w wywiadzie powiedział : ,,Ostatni wyścig zaprzepaścił moje szanse na podium. Szkoda, bo w początkowej fazie zawodów wydawało się, że jestem naprawdę szybki (Rempała, jako jedyny zszedł poniżej 67,00 sekund. – dop. red.). Wciąż muszę czekać na swój pierwszy puchar. ''
19 Września 2015 jego marzenie się spełniło doczekał się pucharu ,który tak bardzo chciał zdobyć
,,Krystian Rempała znów błysnął talentem i klasą. W sobotę z kompletem punktów wygrał III Młodzieżowy Turniej o Puchar Prezydenta Rzeszowa.Podium zawodów uzupełnili Daniel Kaczmarek i Artur Czaja.''
Krystian  fruwał po rzeszowskim torze, który – po opadach deszczu – sprawiał niektórym młodym zawodnikom, sporo problemów.Sprawa zwycięstwa w zawodach rozstrzygnęła się dopiero w ostatnim, dwudziestym wyścigu, bowiem podobnie jak Rempała same trójki przed ostatnią serią miał na koncie także Daniel Kaczmarek z Fogo Unii Leszno. Trudno było ułożyć lepszy scenariusz finału zawodów. Krystian ograł kolegę z Leszna i cieszył się ze zdobycia trofeum 1. Krystian Rempała (PGE Stal Rzeszów) – 15 (3,3,3,3,3)
Na trzecim miejscu uplasował się drugi z juniorów PGE Stali – Artur Czaja. „Józek” miał olbrzymią chrapkę na zwycięstwo w turnieju, ale przegrywał biegi z udziałem Rempały i Kaczmarka, wywalczył 13 oczek i musiał zadowolić się trzecim stopniem podium.